• Konsultacja psychologiczna (130 zł/50 min)

Na takiej wizycie jest możliwe ustalenie kierunków dalszej pomocy - diagnostycznych i psychoterapeutycznych. Zapraszam osoby dorosłe, nastolatków oraz rodziny z dziećmi.

  • Psychoterapia indywidualna (130 zł/50 min)

Zapraszam osoby zainteresowane podjęciem psychoterapii na terenie Wrocławia - również osoby ze spektrum autyzmu. Jeśli nie wiedzą Państwo jakiej formy pomocy szukacie, na wstępnych konsultacjach wspólnie określimy pojawiające się potrzeby oraz adekwatne rodzaje wsparcia (psychoedukacja, wsparcie lub psychoterapia). 

Dla osób, które z pewnych względów nie mogą pojawić się w leszczyńskim gabinecie, istnieje możliwość podjęcia psychoterapii przez on-line - przez Skype lub Zoom.

  • Diagnoza psychologiczna

Istnieje możliwość psychologicznej diagnozy trudności społeczno-emocjonalnych. Jako psycholog mogę przeprowadzić testy psychologiczne, wywiad, obserwację i na tej podstawie napisać opinię o funkcjonowaniu dziecka, nastolatka lub dorosłego. 

Zapraszam w szczególności osoby, które podejrzewają u dziecka/nastolatka/u siebie - rozwój w spektrum autyzmu. Diagnoza psychologiczna nie jest diagnozą kliniczną - jest to jednak ważna część procesu diagnostycznego, który zawsze musi zakończyć się konsultacją psychiatryczną. 

NFZ: 

Istnieje także możliwość diagnozy dziecka lub nastolatka na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym i Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży w LESZNIE - finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Aby zgłosić dziecko na oddział należy przynieść do rejestracji poradni skierowanie na oddział psychiatryczny.  Więcej informacji pod numerem telefonu: 785 877 700