• Konsultacja psychologiczna (120 zł/50 min)

Na takiej wizycie jest możliwe ustalenie kierunków dalszej pomocy - diagnostycznych i psychoterapeutycznych. Zapraszam osoby dorosłe, nastolatków oraz rodziny z dziećmi.

  • Psychoterapia indywidualna (120 zł/50 min)

Zapraszam osoby zainteresowane podjęciem psychoterapii na terenie Wrocławia - również osoby ze spektrum autyzmu. Jeśli nie wiedzą Państwo jakiej formy pomocy szukacie, na wstępnych konsultacjach wspólnie określimy pojawiające się potrzeby oraz adekwatne rodzaje wsparcia (psychoedukacja, wsparcie lub psychoterapia). 

  • Konsultacja przez Skype (120 zł/50 min)

Oferuję możliwość odbycia internetowej konsultacji dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą pojawić się w gabinecie. Zakres takiej konsultacji obejmuje: 
- wsparcie i psychoedukację dla rodziców dzieci ze spektrum autyzmu
- wsparcie i psychoedukację dla dorosłych osób ze spektrum autyzmu
- poradnictwo psychologiczne

  • Szkolenia

Ofertę szkoleń kieruję przede wszystkim do placówek edukacyjnych - szkół i przedszkoli. Prowadzę szkolenia przede wszystkim z tematyki spektrum autyzmu, ale również z zakresu trudności pojawiających się w trakcie procesu wychowania młodego człowieka na terenie szkoły/przedszkola. 

  • Diagnoza spektrum autyzmu - dzieci, młodzież, dorośli

W zakresie diagnostyki zaburzeń ze spektrum autyzmu u dzieci i dorosłych, współpracuję z zespołem diagnostycznym Fundacji Prodeste. Jeśli są Państwo zainteresowani konsultacją diagnostyczną - zapraszam do kontaktu ze mną lub bezpośrednio z Fundacją: www.prodeste.pl 

Istnieje także możliwość diagnozy dziecka lub nastolatka na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym i Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży w LESZNIE - finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Aby zgłosić dziecko na oddział należy przynieść do rejestracji poradni skierowanie na oddział psychiatryczny.  Więcej informacji pod numerem telefonu: 785 877 700