Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim, szkolę się w zakresie psychoterapii systemowo-ericksonowskiej we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii, na podyplomowym, 5-letnim kursie akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Szkoliłam się również w zakresie interwencji kryzysowej, posiadam przygotowanie pedagogiczne, ukończyłam studia podyplomowe "Terapia i edukacja osób ze spektrum autyzmu" dające uprawnienia do pracy z osobami o takiej diagnozie.

Pracuję na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym i Rehabilitacyjnym dla dzieci i młodzieży w Lesznie oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Lesznie. 

Współpracuję z Fundacją Prodeste, która zajmuje się diagnostyką ASD oraz udzielaniem wsparcia osobom ze spektrum autyzmu - dorosłym, dzieciom oraz ich rodzinom.

Jestem również członkiem Zarządu Międzyzakładowego Oddziału Terenowego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Psychologów we Wrocławiu i wspólnie z innymi psychologami wspieram działania ukierunkowane na usankcjonowanie prawne naszego zawodu.

Jako psychoterapeuta integruję 3 nurty psychoterapeutyczne: systemowy, ericksonowski oraz narzędzia pochodzące z modalności pozytywnej (Transkulturowa Psychoterapia Pozytywna). W szczególny sposób swoją uważność zawodową w tym obszarze kieruję na dorosłe osoby ze spektrum autyzmu.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Studia, szkolenia, kursy:

  • Uniwersytet Wrocławski - psychologia, jednolite magisterskie
  • Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Studium Interwencji Kryzysowej
  • Dolnośląska Szkoła Wyższa - Przygotowanie Pedagogiczne
  • Wrocławski Instytut Psychoterapii - Całościowy, 5-letni Kurs Psychoterapii systemowo-ericksonowskiej, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne (w trakcie)
  • Wyższa Szkoła Humanistyczna w Lesznie - Terapia i edukacja osób ze spektrum autyzmu - studia podyplomowe 

Udział w konferencjach:

  • Autyzm i Tabu - konferencja poświęcona spektrum autyzmu, zorganizowana przez Fundację Prodeste - Kraków 2-3 czerwca 2018 r.
  • Funkcjonowanie dziecka w szkole - Leszno, październik 2018 r.
  • Autyzm w szkole i w rodzinie - Fundacja Prodeste - Leszno, 1-2 grudnia 2018 r.
  • Autyzm - Światłocienie - Toruń, 14-16 czerwca 2019 r., Fundacja Prodeste